73 Görüntülenme
The Unforgivable
6.3 IMDB Puanı

The Unforgivable

Kategori
Senaryo Peter Craig, Hillary Seitz, Courtenay Miles

Ruth kimilerine göre kasten kimilerine göre ise kaza sonucu bir polisin ölümüne neden olmuş ve bu olayın bedelini de 20 yıl hapis yatarak ödemiştir. Ruth henüz gençken girdiği hapishaneden orta yaşlarına doğru çıkmıştır ve bu yüzden de ne kalacak bir yeri ne de hayatını sürdürecek bir becerisi yoktur. 


Ruth hapisten çıkınca hemen kız kardeşinin yanına gitmeyi ve bir süre orada kalıp sonrasında da hayatını kurmayı planlar. Ruth kız kardeşi Katie’ye ulaşmaya ve ona artık özgür olduğunu söylemeye uğraşırken bir yandan da özgür yaşamın gerektirdiği koşulları yerine getirmek için zorlanmaktadır. Ruth deneye ba��lamasına başlamıştır ancak kimse Ruth’a rahat bir nefes aldırmamaktadır ve herkes onu bir polis katili olarak görmektedir. Ruth için ortada iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki her şeye rağmen savaşmak ve kendisine yeni ve temiz bir hayat kurmak ya da her şeyi bir kenarda bırakmak kendisine herkesin düşündüğü gibi suçla dolu bir yaşam kurmaktır. Acaba Ruth hangi yolu seçecektir? Ruth kız kardeşi ile yeniden arasını düzeltebilecek midir? 


Sandra Bullock, Viola Davis, Vincent D'Onofrio ve Jon Bernthal’ın başrol oyuncu kadrosunu oluşturdukları The Unforgivable isimli 4k formatlı filmde Nora Fingscheidt yapımın yönetmenliğini tek başına üstlenirken, Peter Craig, Hillary Seitz ve Courtenay Miles isimleri de filmin senarist ekibini oluşturan isimlerdir. 

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum