208 Görüntülenme
The King’s Man: Başlangıç

The King’s Man: Başlangıç

(The King's Man)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matthew Vaughn, Karl Gajdusek, Mark Millar

Dünyada iki tür grup vardır, birisi savaşları başlatmak, katliamlar yaratmak ve kaosu insanlara yaşatıp, bu olanlardan zenginliklerine zenginlik katanlar ve diğeri ise her ne pahasına olursa olsun dünyaya huzur getirmeye çalışan ve bu korkunç kişileri yok etmek için savaşanlardır. Ve bu kötüler bir araya gelip de bir grup oluşturduklarında ve tüm güçlerini savaş çıkarıp daha fazla kazanmak için birleştirdiklerinde, diğer kişilerde bir araya gelirler ve dünyanın bağımsız ilk gizli teşkilatı olan The King's Man grubunu kurarlar. İşte 4k formatı ile sitemizden izleyeceğiniz The King's Man: Başlangıç filmi de tüm casus birimlerinin en başını çeken bu bağımsız casus ekibi ile birleşen kötüler grubunun ilk ve en büyük savaşını anlatmaktadır. 


20 yüzyılın başlarında tüm tiranlar bir araya gelirler ve dünyada eşi benzeri bir savaş başlatmak için güçlerini bir araya getirirler. Amaçları ise büyük bir savaş kargaşasında çok ihtiyaç duyulan silah, cephane ve benzeri malzemeleri ve aletleri kendi dev şirketleri tarafından temiz etmek ve kaos döneminde sayılamayacak derecede çok para kazanmaktır. Fakat bunu yapabilmeleri için milyonlarca kişinin de ölmesi gerekmektedir ve bu tiranlar için bir sorun teşkil etmemektedir. Ama milyonlarca kişinin ölümü başka bir ekip için korkunç bir durumdur ve ne olursa olsun bu korkunç tiran oyunu bozulmalıdır. Birbirinden farklı yetenekleri olan ve dünyanın farklı bölgelerinde stratejik sayılabilecek konumlara sahip olan ve kendilerine King's Man adını veren ekip, tiranların korkunç oyunlarına karşı bir olurlar ve tiranlar ile King's Man ekibi arasındaki devasa ve macera dolu bir savaşı da ba��latırlar. 


Aksiyon ve macera hatta komedi öğeleri ile süslenmiş olan bu muhteşem yapımda Matthew Vaughn ismi filmin yönetmenliğini üstlenen isimdir. Yapımda Mark Millar’ın, The Secret Service isimli çizgi romanını senaryoya uyarlayan isimler ise yine Vaughn’un yanı sıra Karl Gajdusek’dir. Ralph Fiennes, Gemma Arterton ve Harris Dickinson isimleir ise filmin başrol oyuncu kadrosundaki simalardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum