150 Görüntülenme
Teen Titans Go!: Space Jam’i Tanıyın
6.3 IMDB Puanı

Teen Titans Go!: Space Jam’i Tanıyın

(Teen Titans Go! See Space Jam)
Senaryo Brady Klosterman, Arnold Drake, Marv Wolfman, George Pérez, Timothy Harris, Steve Rudnick, Herschel Weingrod, Leo Benvenuti

4k film izle kategorimizdeki Teen Titans Go! See Space Jam, Cyborg isimli bir Nerdluck’lının, Teen Titans ekibini ziyarete gelmesi ve sonrasında da yaşananları konu alan macera ve aksiyon dolu bir animasyon filmidir. Türkçe dublajı da anime severler için hazırlanmış olan yapım Cyborg’un, Teen Titans ekibini ziyareti ile başlar. 


Bir Nerdlucks’lı olan Cyborg, Teen Titans ekibiyle konuşurken onların daha öncesinde hiç Space Jam’i izlemediklerini öğrenmiş olur. Bunun üzerine düşüncelere dalan Cyborg onlara bir an da bir film şöleni sunmak istediğini ve bu sayede de Space Jam hakkındaki her şeyi öğrenebileceklerini söyler. Bu teklif karşısında Raven, Beatsy Boy ve Startfire sevinir ve bir an önce filmleri izlemeye başlamak isterler. Ancak Robin, bir Nerdluck’lı olan Cyborg’un neden onlara böyle bir iyilik yaptığına anlam veremez, öyle ki Cyborg sürekli olarak Looney Tunes ve Michael Jordan’ı yakalamak için uğraş vermektedir.


Fakat Teen Titans ekibi film şölenine başladıklarında herkes bir yandan görüşlerini sunmaya başlar. Film boyunca kimsenin çenesini tutamayacağı belli olmuştur. Hal böyleyken artık Cyborg filmle ilgili tüm gerçek olayları anlatır, Beatsy Boy arka çekimlere grubun dikkatini çekmeye uğraşır, Raven ile Startfire ise durmaksızın sahneler üzerine yorumlar yapmaya başlarlar. Teen Titans ekibi artık iyice kendilerini filme kaptırmışlardır ve her şey normal görünüyor gibidir. Fakat Robin’in bu Nerdluck’lıya inanmaya hiç mi hiç niyeti yoktur ve bu yüzden de Cyborg’un her an bir şey yapabileceğini düşünmektedir. 


Khary Payton, Scott Menville ve Greg Cipes’in, animasyonun karakterlerine sesleri ile hayat verdikleri yapımda, animasyonun senarist ekibinde Marv Wolfman, Arnold Drake ve Brady Klosterman bulunurken, Peter Rida Michail ise bu eğlenceli animasyonun yönetmenliğini üstlenen isimdir. Cyborg acaba neden en başta Teen Titans ekibini ziyarete gelmişti? Cyborg gerçekten de Robin’in düşündüğü gibi onlara zarar vermenin peşinde miydi?