64 Görüntülenme
Süper Öcüler: Bir Varmış Bir Yokmuş
6.0 IMDB Puanı

Süper Öcüler: Bir Varmış Bir Yokmuş

(Super Monsters: Once Upon a Rhyme)
  • Yapım Yılı
  • Film Süresi 25 dakika
Kategori
Oyuncular

Süper Öcüler: Bir Varmış Bir Yokmuş bilhassa küçük seyircilerimize özel olarak hazırlamış olduğumuz Türkçe dublajlı bir animasyon filmidir. Dilerseniz ailecek de izleyebileceğiniz bu animasyon yapımında ise sevimlilikleri bakımından birbirleri ile yarışabilecek yaratıkların durmak bilmeyen yaramazlıkları konu olarak ele alınıyor. Bu güzel animasyon yapımında bu sevimli canavarlar tarihte gelmiş geçmiş her masalı ve her öcü hikâyesini canlandırmaya karar verdiklerinde hem kendilerinin hem de çevrelerinde bulunanların başlarına gelen olaylar anlatılmaktadır.


Bu canavarlarımız henüz yetişkin değillerdir ve bu yüzden de canları sürekli olarak sıkılmaktadır. Bir araya geldiklerinde kendileri ya da ataları hakkındaki korkunç hikâyeler beğenmeyen ve kendi yorumlarını katmak isteyen küçük canavarlar yeni bir plan yaparlar. Bu plana göre her masal ve hikâye yeniden anlatılacaktır ancak bu sefer bu masal ve hikayelere kendi bakış açıları eklenecektir. Bu sayede küçük canavarlarımız korkunç hikaye ve masalları tarihten silmeye ve değiştirmeye başlarlar. 


Fakat bu masal ve hikâyeleri yeniden yazmaya başlayan canavarlar için bu da yeterli gelmemiştir ve herkes kendi seçtiği hikâye ya da masalı canlandırmak istemektedir. Durum böyle olunca ortada tanıdık ve bilindik hiçbir masal kalmaz ve herkes seçtikleri masalı canlandırmaya başlar. Bir süre sonra ortada bilindik bir masal kalmaz ve hazır başlamışken küçük canavarlar tüm masalları baştan sona sıfırdan yazmaya da karar verirler. Olaya kendini kaptıran ve masal tarihini alt üst etmeye başlayan afacanlar bu oyuna iyice ısınırlar ve bu durum da iyice abartıp şarkı söylemelerine, dans etmelerine ve sonuçta da etrafı bir güzelce dağıtmalarına neden olur ancak bu yaptıklarının kendileri bile farkında değillerdir. Sadece küçük çocuklarınıza değil sizlere de muhteşem bir animasyon keyfi sunacak olan bu yapımı mümkünse 4k film izle formatında izlemenizi tavsiye ediyor ve hem size hem de çocuklarınıza keyifli ve eğlenceli seyirler diliyoruz.