85 Görüntülenme
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
5.4 IMDB Puanı

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Senaryo Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, 2021 yapımıdır ve bir Türkçe dublaj, fantastik, aksiyon, 4k ve macera filmidir.


Film, Snake Eyes'ın adını nasıl aldığıyla açılıyor. Başka bir gerçek adı olmadığı ortaya çıktı. Babası, gerçek kimlikleri de dahil olmak üzere bazı sırları ondan saklıyordu. Şimdi, biri peşlerindeydi ve hızla yaklaşıyorlardı. Travmatik bir anda, bir adam bir çift zar “yılan gözü” atar ve ardından uzaktan duyduğu babasını öldürür.


Snake Eyes, seçkin G.I. Joe ile çalışan eğitimli bir ninja olan Snake Eyes'ın kökenlerini detaylandıran bir ön filmdir. Snake Eyes, sıfırın bir kahramana dönüşmesiyle ilgilidir. Snake Eyes'ın hikayesi efsanevi Larry Hama'nın yazdığı çizgi romanlardan biraz farklı olsa da Snake Eyes'ın genel iskeleti ve temalar�� aynı kalıyor. Bir savaşçı olarak keskinleştirildiği gizli Arashikage ninja klanına bir yabancı karşılanır.


Orijinal G.I. Joe çizgi romanlarında Snake Eyes, Storm Shadow ile ABD ordusunda görev yapan bir Vietnam Savaşı gazisiydi. Amerika'ya döndüklerinde Snake Eyes, ailesinin bir araba kazasında öldüğünü öğrenir. Evsiz kalan Storm Shadow, Snake Eyes'ı, Japonya'ya götürdü ve burada Arashikage klanında ninjalar olarak birlikte eğitim aldılar. Snake Eyes eğitiminde başarılı oldu ve Storm Shadow'un amcası Sert Usta'nın gözüne girdi. Bu, G.I. Joe/Cobra Command savaşının karşı taraflarında savaşan Storm Shadow ve Snake Eyes arasında bir sürtüşme yarattı.


Snake Eyes, G.I. Joe'ya katılmadan önce kurdu Timber ile High Sierras'ta tenha bir hayat yaşadı. Joes için erken bir görevde, Snake Eyes'ın yüzü bozuldu ve yüzünü bir maskenin arkasına gizlemesine izin verdi. Ses telleri de zarar görmüştü, bu da Snake Eyes'ın neden hiç konuşmadığını açıklıyor. G.I. Joe ekibinden Snake Eyes, Scarlett ile bir ilişki geliştirir.


Gerçek adı da dahil olmak üzere Snake Eyes'ın kimliği hakkında çok az şey biliniyor. Mavi gözlü, sarışın, beyaz bir erkek olduğu gösterildi, ancak kişiliği ve kişisel tarihi hakkında daha fazla bir şey ortaya çıkmadı. Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Snake Eyes'ın sesini nasıl kaybettiğini de içeren hikayesinin yeni bir versiyonunu anlatacak.


 

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum