59 Görüntülenme
Shiny_flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu
7.3 IMDB Puanı

Shiny_flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu

(Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord)

Maximilian bilgisayarı ile annesinin evinde ve kendi yatak odasında kısa süre içinde suç tarihine damga vuracak bir fikrini hayata geçirmek üzere olan bir gençtir. Maximilian yirmi yaşına henüz ulaşmamasına rağmen para kazanmanın zor ve yorucu olduğunu bilmekte ve kolay yoldan bir şekilde para kazanmanın yollarını aramaktadır. İşte bu tembelliği ve gençliğinin verdiği cahillik ve korkusuzluk ona dünyanın en genç suç baronu lakabını kazandıracaktır.


Shiny_Flakes: 19'unda Uyuşturucu Baronu isimli bu sürükleyici dublajlı ve 4k formatlı belgeselimizde Maximilian adındaki ve yirmi yaşını bile doldurmamış olan bu genç online olarak uyuşturucu satmanın yollarını aramaya başlar. Maximilian en kolay ve en dikkat çekmeyecek yolun içi haşhaş ve esrar dolu kekler olduğunu görür ve ilk olarak bu keklerden satmaya başlar. Maximilian için bu o denli korkutucu değildir çünkü dünyada bazı ülkelerde bu kekleri satan dükkânlar bile bulunmaktadır. Ama zamanla Maximilian’ın genişleyen müşteri ağı ondan daha ağır uyuşturucular talep etmeye başlarlar ama Maximilian  bu ağır malları asla keklerle satamayacağını bilmektedir. Bu yüzden Maximilian yavaş yavaş başka fikirler üretmek zorunda kalır. 


Maximilian özellikle hapları ve ağır uyuşturucuları mumların içerisinde satabileceğini fark eder. Maximilian önce haşhaş ve esrarla başlamıştır, sonrasında haplarla devam etmiştir ve en sonunda da uyuşturucuların kralı olan kokainle işlerini zirveye taşımıştır. Maximilian aynı Amazon alış veriş web sayfasında olduğu gibi önce siparişlerini almaktadır. Sipariş sonrasında para ödemesi yapılır ve Maximilian’da ürünleri kargoya verir. İşte bu şekilde sonsuza dek çalışacağını ve inanılmaz paralar kazanacağını zanneden Maximilian’ın evine S.W.A.T ekipleri büyük bir baskın yapmak üzerdir. 


Polisin bakın yaptığı ve asla yakalanmayacağını zanneden Maximilian yediği baskına inanamaz ve hemen tutuklanır. Polisin evinde yaptığı arama sonuçları ise en eski ve deneyimli polisleri şaşırtacak derecede korkunçtur. Çünkü 10 kilo gram ile bulunan kokain yerini kısa süre içerisinde tam bir ton kokaine bırakmıştır!