67 Görüntülenme
Sevimli Evcil Hayvanlar
5.9 IMDB Puanı

Sevimli Evcil Hayvanlar

(Funny Pets 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo BC Fourteen

Funny Pets'in ikinci bölümü olan ve sitemizde siz anime severler için en iyi görüntü kalitelerinden birisi olan yani 4k film izle etiketiyle sitemizde yer alan Funny Pets 2 çizgi filminin kedisi (Mandy), köpek (Jerry) ve kuş (Frank), herkesi güldüren köpeklerin, kedilerin ve her türden evcil hayvanın gerçek hayattan çekildiği bir saate daha hazır.


İzleyicilere komik bir rahatlama ve gerçek hayattaki hayvan arasında sabit bir olay örgüsü çizgisi sağlayarak, doğanın en iyi sunucuları olarak hareket ederler. Her iki taraf da birbirleriyle hafif şakalar yaparken, arada bir riff ve Frank'in hakemliği ile Mandy ve Jerry arasında küçük bir köpek-kedi rekabeti yakalanır. Kedi, köpeğin tembel olduğunu söylemektedir. Köpek, türünün çok daha güçlü olduğunu söyleyip karşı tarafı inandırmaya çalışır. Rahat bir şekilde ileri geri giderler. Evcil hayvanlar oturup komik hayvan videoları izlerken evcil hayvan olmanın nasıl bir şey olduğunu tartışırlar. 


Jerry adındaki bu köpek, Mandy adında şımarık bir kedi ve kurnaz arkadaşı Papağan Frank evde yalnız bırakıldıklarında, sahipleri işe gittiğinde herhangi bir evcil hayvanın yaptığını yapacaklardır, Komik Hayvanları TV'de İzle! 


Üç arkadaş, 2016'nın Komik Hayvanların Hayatı'nın devam filminde, hayvanlar alemindeki en komik, en çılgın, en delice evcil hayvanın kim olduğuna karar vermek için yola çıkıyor. Evcil hayvan severler için mükemmel bir film! Sevimli evcil hayvanlar 2 filminin senaryosu üç sıkı dostun yaşadıkları maceralara dayanıyor. Hayvanlar arasında rekabetçi bir yarışma ayarlanır. 


Bunu yapan köpek Jerry, kedi Mandy ve papağan Frank çok yakın arkadaşlardır. Bu üç dost bir gün evlerinde sıradan oturuşlarını yaparken, bir süredir üzerinde kafa yordukları bir şeyi hayata geçirmek için harekete geçerler. Ev sahibi iş yerine gidince hızlıca televizyonu açarak hayvanların yaptığı ve çok komik durumlara düştüğü hallerini göz atarlar. Buradan yola çıkarak akıllarına bir fikir gelir ve hemen gerçekleştirmek için harekete geçerler. Gerçekleştirdikleri yarışmada kendileri de dâhil olur ve en delice, en evcil, en uysal, en komik gibi yorumlar yaparak birincinin kim olduğuna karar vermeye çalışırlar ve bu sırada kahkaha tufanı kopar. Bu üçlü izleyen herkesi güldürerek komik ve eğlenceli sahnelere ev sahipliği yapıyor.