83 Görüntülenme
Seni Öldürdüğüm İçin Üzgünüm
2.6 IMDB Puanı

Seni Öldürdüğüm İçin Üzgünüm

(Sorry I Killed You)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jon Artigo

Hem komedi, hem de korku kategorisinde bir film olarak karşımıza çıkan Sorry I Killed You, bir seri katilin ilginç hikâyesini ve planlarının suya düşme öyküsünü anlatıyor. Bu seri katilin sıradaki muhtemel kurbanları olacak kişiler, iş hayatına bir ara vermiş ve de dinlenceye çekilmiş olan bir grup iş arkadaşıdır. Bu genç iş arkadaşları, kafalarını yoğun iş hayatından uzaklaştırmak için bir parti yapmaya karar verirler. Grup, bu eğlenceli zamanı planlarken bu katilin ise sıradaki kurbanlarının cinayetleri ile ilgili oldukça detaylı planları vardır fakat ne var ki, işler hiç de onun planladığı gibi gitmez ve her şey sarpa sarmaya başlar.


Bu iş arkadaşı grubunun arasında çıkmaya başlayan anlaşmazlıklar ve birbirlerine sırtlarını dönmeleri sonucunda, herkes birbirine karşı düşman haline gelir. Bu durum ise seri katilin detaylı planlarını neredeyse suya düşürür çünkü cinayetler artık sadece bu katil tarafından işlenmemeye başlamıştır. Planladığı cinayetleri, başkaları gerçekleştirdiği için kendisi gerçekleştiremeyen seri katil, bir de bunun üzerine kendisini iki şey arasında sıkışmış olarak bulur; Detaylıca hazırladığı kendi cinayet planları ve de sırada öldürmek istediği iş arkadaşlarının kötü huylarından ve en önemlisi de kıskançlıklarından dolayı işledikleri plansız cinayetler.


İçerisinde gerilim öğeleri kadar, komedi öğeleri de barındıran ve korkutucu sahnelerinin yanı sıra güldürmeyi de başaran ve de 5 Ocak 2021 tarihinde vizyona giren bu filmde, seri katil rolündeki oyuncu Pete Gardner, başına gelen ve planlarına göre gitmeyen olaylar neticesinde kafası karışmış bir seri katile dönüşüyor. Öldürmek istediği iş arkadaşlarının yaptığı partiye giden ve burada planlarını eyleme dökeceğini düşünen katil, iş arkadaşlarının ondan önce davranması ve kötü huylarının kurbanı olmaları ile beraber, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. 


Acımasız seri katil hem planlarının suya düşmesini engellemek hem de iş arkadaşları arasında yaşanan plansız cinayetleri durdurmak için eyleme geçmek zorunda kalır. Ünlü oyuncular Jennifer Blanc Biehn, Jonathan Bennett, Ben Kurland ve de Jon Artigo’yu bünyesinde barındıran bu film, içerisinde bulunan cinayet öğeleri ile izleyiciyi ürpertirken, aynı zamanda da seri katilin hayal kırıklıkları ile zaman zaman güldürmeyi de başarıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın