GAMZE

Her insan "Hayatım" adlı filmin başrol oyuncusudur.
36 Yorumları
 • Favorileri
 • İzleme Listesi
 • Son Yorumları
 • Favori listesinde gösterilebilecek hiç birşey bulunamadı.

  İzleme listesinde gösterilebilecek hiç birşey bulunamadı.

  • Gerçek Kahraman
   Gerçek Kahraman için demiş ki;

   Kanada'lı yönetmen ve aktör Shawn Levy özellikle video oyunları severlerin çok beğenip, eğleneceği harika bir komedi filmine imza atmış. 53 yaşındaki deneyimli yönetmen/aktör Shawn Levy, kariyeri boyunca, şu ana kadar toplam 24 sinema filmi ile 18 Tv dizisinde yönetmenlik yaparken, 11 sinema filmi ile 8 Tv dizisinde de oyunculuk yapmış ve çok sayıda ödül kazanmayı başarmış. Filmin başrolünü başarı ile üstlenen toplam 51 film sahibi yine Kanada'lı dizi ve sinema oyuncusu dünyaca ünlü Ryan Reynolds yine rolünün hakkını fazlasıyla vermiş. Özgün bir senaryoya sahip olan 'Gerçek Kahraman' (Free Guy) filmi ile keyifli zaman geçireceğinize inanıyor ve iyi seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • Eternals
   Eternals için demiş ki;

   ...VE EN GÜZEL FİLMLERİ, EN HIZLI VE DE EN NET ŞEKİLDE bizlerle buluşturan başta sayın admin olmak üzere tüm 4Kfilmizlesene ekibine son derece kıymetli emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Sevgi ve Saygılarımla...

  • Eternals
   Eternals için demiş ki;

   39 yaşındaki Çin'li bayan yönetmen, senarist ve yapımcı Chloé Zhao şimdiye kadar henüz 6 projede yer almasına rağmen çok büyük bir başarı elde etmiş ve 2 Oscar olmak üzere çeşitli uluslararası film yarışmalarında 151 ödül, 97 adaylık kazanmış. 200 milyon dolar bütçeye sahip Eternals filmi 5 Kasım 2021 tarihinde Amerika'da vizyona girmiş ve 2 ayda dünya genelinde toplam 401 milyon dolar hasılat elde etmiş. Angelina Jolie, Salma Hayek, Gemma Chan ve Ma Dong-Seok gibi zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken film etkileyici görsel efektleri ile göz doldurmuş olsa da biraz zayıf kalmış senaryosu ve +18 sahneleri nedeniyle bazı eleştirmenlerin olumsuz yorumlarının hedefi haline gelmiş. Evet, filmin bazı eksikleri ve hataları var. Fakat gerek oyuncuların harika performansları, gerek büyüleyici görsel efektleri, gerekse filmde verilmeye çalışılan mesajı dikkate alarak yani sanatsal bakış açısı ile filmi seyrederseniz çok daha doğru bir yaklaşım olur, diye düşünüyorum. Filmin yapımcısı Nate Moore 'Eternals' devam serilerinin devam edip etmeyeceği hakkında yapmış olduğu açıklamada; "Bu (devam filmleri) her zaman yapmak zorunda olduğumuz bir şey değil. Tabi ki, hikâyenin nereye doğru gideceğine dair bazı fikirlerimiz var. Ancak bu 'bunun gibi üç film daha yapacağız ve bu daha ilk film' demek gibi kesin kurallarımız yok" diye açıklama yapmış. Ben şahsen yapımcının, "Tabi ki, hikâyenin nereye doğru gideceğine dair bazı fikirlerimiz var" cümlesi ile devam serilerine yeşil ışık yaktığı görüşündeyim... Ve devam serilerinin tüm hatalardan ve de eksiklerden arınmış olarak çok daha büyük ses getirecek şekilde beyaz perdeye yansımaya devam edeceği kanaatindeyim. Bu bağlamda filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyor, keyifli seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • Don’t Look Up
   Don’t Look Up için demiş ki;

   Genelde kara mizah konulu filmlerle adını duyuran Amerika'lı film yönetmeni, yapımcı, senarist, komedyen ve oyuncu Adam Mackay 'Don't Look Up' filmi ile 'İNSAN' denen muvaffakiyetsiz, cibiliyetsiz, memnuniyetsiz, disiplinsiz, merhametsiz, adaletsiz, münasebetsiz, şahsiyetsiz, dengesiz yani kısaca en zararlı varlığa 'gelin hep birlikte ağlanacak halimize gülelim' mesajı göndermiş. Film; Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Meryl Streep, Chris Evans, Mark Rylance, Jonah Hill, Melanie Lynskey, Kid Cudi ve Ron Perlman gibi birbirinden değerli oyuncu kadrosu ile tam bir yıldız geçidi olmuş. Biraz karışık senaryosu ile herkese hitap eden bir film olmasa da hem muhteşem dev oyuncu kadrosunun performanslarını görmek hem de insanoğlu denen aciz varlığa gönderilen ve yüzüne tokat gibi çarpan trajikomik mesajı alabilmek için filmi izlemenizi tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • The Unforgivable
   The Unforgivable için demiş ki;

   39 yaşındaki Alman senarist ve yönetmen Nora Fingscheidt kariyeri boyunca şu ana kadar 8 kısa metraj 2 de uzun metraj sinema filmine imzasını atmış. 2. sinema filmi olan 'The Unforgivable' ile göz dolduran deneyimsiz senarist ve yönetmen kanaatimce ileride ümit vaat eden yönetmenler listesine girmeyi başarmıştır. Filminin başrol oyunculuğunu üstlenen dünyaca ünlü Amerika'lı Alman aktris Sandra Bullock, kusursuz performansı ile milyonlarca hayranını yine yanıltmadı ve büyük takdir kazandı, diye düşünüyorum. Çünkü, beyaz perdede marka haline gelmiş olan profesyonel aktris, kariyeri boyunca toplam 15 TV dizisi ve 50 sinema filminde başarı ile boy göstermiş. Ve Oscar ile Altın Küre ödülleri dahil olmak üzere çeşitli uluslararası film yarışmalarında toplam 30 ödül sahibi olmayı başarmıştır. Sandra Bullock farkı ile büyük keyif alacağınız harika bir dram suç filmi sizi bekliyor. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • Hayalet Avcıları: Öteki Dünya
   Hayalet Avcıları: Öteki Dünya için demiş ki;

   Kariyeri boyunca şimdiye kadar 4 TV filmi, 6 kısa metraj film ve 8 sinema filmine adını yazdıran 44 yaşındaki Kanada'lı aktör ve yönetmen Jason Reitman deyim yerindeyse az fakat öz projelerde yer almış ve uluslararası çeşitli film festivallerinde Toplam 39 ödül ile 31 adaylık kazanmayı başarmış. Filmin başrol önderliğini yapan 71 yaşındaki Altın Küre ödüllü dünyaca ünlü Amerika'lı komedyen ve oyuncu Bill Murray filmi taçlandıran isimlerden biri olurken Dan Aykroyd, Paul Rudd, Carrie Coon, Ernie Hudson, Sigourney Weaver ve aannie Pots gibi birbirinden değerli oyuncular da filme çok büyük renk katmış. Filmde yer alan çocuk oyuncuların performansları ise iyiydi. 75 milyon dolar bütçeye sahip olan film covid 19 nedeniyle tam 3 kez ertelenmiş ve nihayet 19 Kasım, 2021 tarihinde Amerika'da vizyona girmiş. Ve dünya genelinde şimdiye kadar toplam 124 milyon dolar hasılat elde etmeyi başarmış. Sözün kısası, adrenalin dolu fantastik hikayesinin yanında etkileyici efektleri ile izleyiciden iyi not almayı başaran 'Hayalet Avcıları: Öteki Dünya' filmi ailece hoş vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir film olmuş. Tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • Zamanda Tutsak
   Zamanda Tutsak için demiş ki;

   Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerika'lı usta aktör Bruce Willis ile Amerika'lı oyuncu Haley Joel Osment'in başrollerini başarı ile paylaştığı ve de büyük ses ile 2 oscar ödülü getiren Sixth Sense (Altıncı His - 1999) filmi ile adını dünyaya duyuran Hintli yönetmen M. Night Shyamalan'dan, ona yakışmayan ve sinema severleri büyük hayal kırıklığına uğratan çok düşük seviyede bir film. Farklı bir konu ile izleyicinin dikkatini çekmeye çalışan Hintli yönetmen ne yazık çok zayıf bir projeye imza atmış. Çünkü filmdeki oyuncuların diyalogları ve replikleri ciddiyetten çok uzaktı. Kısaca filmi hiç beğenmedim. Ama yine de karar sizin, arkadaşlar.

  • Jungle Cruise
   Jungle Cruise için demiş ki;

   47 yaşındaki İspanyol film yapımcısı ve yönetmen Jaume Collet-Serra, aksiyon-macera-komedi ile harmanlanmış eğlenceli bir filme imza atmış. Kariyeri boyunca 2 TV filmi ve 21 sinema filmine adını yazdıran İspanyol yönetmen Mumya Evi (2005), Evdeki Düşman (2009), Kimliksiz (2011), Anna (2013), Non-Stop (2014), Gece Takibi (2015), İnsanlığın Sonu (2015), Karanlık Sular (2016), Yolcu (2018) ve Ufuk Çizgisi (2020) gibi beyaz perdede ses getiren başarılı projelerde yer almış. Filmin başrollerini paylaşan on parmağında on marifeti olan Amerika'lı oyuncu, yapımcı, eski profesyonel güreşçi ve eski profesyonel Amerikan futbolu oyuncusu Dwayne Johnson (46 sinema filmi ile 19 TV filmi ve dizi oyunculuğu) ve Altın Küre ödüllü 38 yaşındaki deneyimli İngiliz aktris Emily Blunt'un (48 sinema filmi, 4 TV dizisi ve 2 tiyatro oyunculuğu) performansları çok iyiydi. Film, büyüleyici doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü Hawaii ve Gürcistan'da çekilmiş. 200 Milyon dolar bütçeye sahip olan 'Jungle Cruise' filmi ile toplam 127 dakikalık adrenalin yüklü ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Kısaca, güzel vakit geçireceğiniz iyi bir film olmuş diyor ve keyifli seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • The Suicide Squad: İntihar Timi
   The Suicide Squad: İntihar Timi için demiş ki;

   Pek değerli arkadaşlar... Manevi yönden çökmüş, maddi yönden tükenmiş çok kötü bir yılı geride bırakıyoruz... Ve kıymet verdiklerimiz uğruna hayat kavgasında çok zor mücadeleler verirken bıkmadan usanmadan içimizde yeşertmeye devam ettiğimiz büyük umutlarımızla birlikte yepyeni bir yıla giriyoruz... Başta 4kfilmizlesene ailesi olmak üzere tüm film sever arkadaşların sevdikleri ile birlikte sağlık, mutluluk, huzur ve bereketle dolu keyifli ve de kademli bir yıl geçirmelerini temenni ederim... Sevgi ve Saygılarımla... (GAMZE)

  • Şimşek Gibi
   Şimşek Gibi için demiş ki;

   Kariyeri boyunca 3 kısa, 4 uzun metraj film yönetmenliği ve 8 filmde de aktörlük yapan 31 yaşındaki Hintli Basil Joseph çok amatörce bir projede yer almış. Hindistan'ın kalabalık nüfusunun IMDB üstünde çok büyük etkisi var. Bu sebeple Hint yapımı filmler genelde çok yüksek puan alıyor. Ve ne yazık bu film de yüksek puan almış. Evet, aldığı puanı fazlasıyla hak eden çok kaliteli ve değerli Hint filmleri var. Fakat bu film, her yönü ile gerçekten çok kötü olmuş. Tamamen zaman kaybı olduğu düşüncesindeyim. Yine de filmi izleyip izlememek kararını size bırakıyor, daha kaliteli ve güzel vakit geçirebileceğiniz filmlerde keyifli film seyirleriniz olmasını diliyorum, arkadaşlar.