61 Görüntülenme
Pokemon Filmi: Ormanın Sırları
7.7 IMDB Puanı

Pokemon Filmi: Ormanın Sırları

(Gekijouban Poketto monsutâ: koko)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 99 dakika

4k formatlı ve dublajlı Gekijouban Poketto monsutâ: koko  animasyonunda, Okoya Ormanının derinliklerinde yaşayan Zarude bir gün ormanın nehir kıyısında kendi başına bir yürüyüşe çıkmak ister ve bu yürüyüşü sırasında da sahil kenarında terk edilmiş olarak bulunan bir bebek olduğunu fark eder. Zarude bu insan bebeği orada öylece bırakamaz ve onu yanına almak ister. Ancak Zarude kendi kabileis ile birlikte ve Okoya Ormanın çok derinlerinde ve insanların girmesinin yasak olduğu bir bölgede yaşamaktadır. Bu yüzden de Zarude mecburen evini ve kabilesini terk eder ve Koko ismini verdiği küçük bebeği de yanına alıp başka bir yere gider. 


Zaman hızla akıp gitmiştir ve küçük Koko on yaşındadır. Kendi başına oynayan ve kendisinin de aslında kim olduğunu bilmeyen Koko kendisini bir Pokémon sanmaktadır. Bu yüzden de asmalarda ve ağaçlarda oynayan Koko bir gün yine bir Skwovet ile sallanırken asmadan düşer ve yaralanır. Bu sırada da Ash ve Pikachu bölgeye gelmişlerdir ve olan biteni görürler ve hemen Koko’ya yardım etmek isterler. Asmadan düşünce kendinden geçen Koko’yu alan Ash ve Pikachu onu Pokémon Merkezine yani Milyfa’ya tedavi amacıyla götürürler. 


Koko yavaş yavaş kendine gelir ve gördükleri karşısında dehşete kapılır. Daha önce başkaları görmeyen ve sadece kendi çevresini bilen Koko dehşetle oradan kaçmaya başlar. Ash ve Pikachu ise hemen Koko2nun ardından giderler ancak Ash ve Pikachu aslında Koko’nun kendisini onlardan birisi sandığını ve insan olduğunu bilmediğini fark ederler. Ash ve Pikachu hemen Koko’yu sakinleştirirler ve ona kendisi hakkındaki gerçeği anlatmaya başlarlar ve çevredeki insanlar hakkında da onu bilgilendirirler. Fakat Ash ve Pikachu’nun bilmediği aslında Koko’nun kim olduğudur. Ash ve Pikachu öncelikle Zarude ile konuşacaklar sonrasında ise Koko’nun hayatındaki sır perdelerini tek tek aralayacaklardır. Ash ve Pikachu sonunda Koko’nun gerçek hiakyesini ortaya çıkarabilecekler midir?