6 Görüntülenme
Kısaca Aşk
4.7 IMDB Puanı

Kısaca Aşk

(Amor Sem Medida)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94 dakika
Yönetmen
Senaryo Michelle Ferreira

Ivana çok uzun boylu, iyi bir kariyere sahip ve bir türlü de aşkı bulamamış olan hatta yeni boşanmış bir kadındır. Uzun boyu yüzünden bir türlü doğru erkeği bulamayan Ivana’nın yolu ise Ricardo adındaki çok başarılı bir kalp cerrahi ile kesiştiğinde ortaya çok sıra dışı bir hikâye çıkacaktır. 


Kısaca Aşk adıyla da izleyeceğiniz 4k formatındaki filmde Ricardo çok kısa boylu, hayata bağlı, başarılı bir kariyere sahip olan sevimli bir adamdır. Boyu yüzünden aşkı henüz bulamamış olan Ricardo henüz bu konuda pes etmemiştir. Ivana ise pes etmenin eşiğindedir ancak dostları ve ailesi tarafından desteklendiği için bu umudunu sürdürmektedir. Ricardo bir gün bir cep telefonu bulduğunda ve sahibi ile iletişime geçtiğinde hayatının aşkını bulduğunun farkında bile değildir. 


Ivana ve Ricardo cep telefonu bahanesi ile bir araya geldiklerinde aralarındaki inanılmaz boy farkı da hemen göze çarpar. Bu konuda üzülen Ivana tek sorunun Ricardo’nun boyu olduğunu düşünmektedir. Fakat ikinci bir randevuya çıkan çift bu randevuda çok daha fazla birbirlerine yakınlaşırlar. Ivana’nın ailesi artık bir aday bulduğu için sevinirken aradaki boy farkını anladıklarında bunu desteklemezler ve bu boy farkının ilerde sorun olacağına inanırlar ve bu yüzden de Ivana’ya baskı yapmaya başlarlar. Ancak Ivana boy farkına rağmen Ricardo ile çok mutludur ve Ricardo’da, Ivana ile çok mutludur ve hatta havada aşk kokusu bile esmeye başlamıştır. 


Ale McHaddo’nun yönetmenliğini yaptığı ve orijinal adı Amor Sem Medida olan filmde Paulo Leierer’in yazısısnı senaryolaştıran isim ise Michelle Ferreira’dir. Leandro Hassum, Leticia Birkheuer ve Elizangela isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosundaki tanınmış simalardır. Ricardo ve Ivana aralarındaki büyük boy farkına rağmen ilişkilerini bir sonraki adıma taşımaya karar verecekler midir? Yoksa Iv

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum