457 Görüntülenme
Kara Dul
6.8 IMDB Puanı

Kara Dul

(Black Widow)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 134 dakika
Yönetmen
Senaryo Eric Pearson, Jac Schaeffer, Ned Benson

Natasha son görevinde beklenmedik bir şekilde oldukça tehlikeli ve birçok kişinin de sonunu hazırlayabilecek ve asla ortaya çıkması planlanmayan bir komployu ortaya çıkarmaya başarmıştır. Natasha bu görevinde elde ettiği başarısıyla sevinirken aslında kendisi çok büyük bir tehlikenin içine de girmiştir. Henüz nelere sebebiyet vereceğini fark etmeyen Natasha, bu komplonun ortaya çıkmasıyla sonunda unutmak istediği ve karanlık kalması gereken geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. 


Natasha’nın bu başarısı başkaları için bir felaket olmuştur ve bu duruma sessiz kalamayan bu güçler de Natasha’nın üzerine ölüm mangalarını yollamaya başlarlar. Natasha bir takımı yok ettiğinde hemen başka bir grubun saldırısına uğramaktadır. Bu duruma bir anlam veremeyen Natasha daha fazla vakit kaybetmeden bu olayın ardındaki gerçekleri de araştırmaya başlar. Natasha olayı araştırdıkça da bu olayın kendisi ve geçmişi ile bazı tehlikeli bağlantıları olduğunu da fark eder. Şimdiyse Natasha hem geçmişi ile yüzleşecek hem de ölüm verildiği için sonuna kadar hayatta kalmak için mücadele edecektir. 


Sitemiz üzerinden 4k film formatında hem de Türkçe dublajı ile izleyebileceğiniz yapım bilim kurgu, macera ve aksiyon kategorilerimizde yer alan bir filmdir. Black Widow yani Kara Dul ismiyle de tanıyacağınız filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Cate Shortland’dir. Yapımda Eric Pearson filmin senaryosunu, Jac Schaeffer ile Ned Benson’un hikâyelerine dayanarak hazırlamıştır. Milyonlarca kişinin uzun zaman beklemiş olduğu ve gişelerde de büyük bir başarıya imza atan filmde David Harbour, Florence Pugh ve Scarlett Johansson gibi tanınan ve deneyimli oyuncular filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerdir. Kara Dul başka bir değişle Natasha kendi üzerine kurulan oyunun ne zaman farkına varacaktır? Bu hiç deşmemesi gereken olayda sonunda zararlı çıkacak taraf Natasha mıdır? Böyle bir komplonun Natasha’nın karanlık geçmişi ile ne gibi bir alakası olabilir? Natasha bu olayın ardındaki gizemi çözene kadar, sürekli üzerine gelen belalardan kurtulmayı başarabilecek midir?

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum