7 Görüntülenme
İyi Katiller Sevgilim
7.3 IMDB Puanı

İyi Katiller Sevgilim

(I onde dager)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 113 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nick Ball, John Niven, Tommy Wirkola

Lars ile Lisa adındaki birbirlerini bir zamanlar çok sevmiş olan ancak son zamanlarda akıllarında birbirlerini öldürmekten başka bir şey olmayan evli bir çiftin hikayesine odaklanan 4k formatlı İyi Katiller Sevgilim isimli yapımda, Lars ile Lisa birbirlerine olan sevgilerini yitirdikten sonra verdikleri bir karar ile hayatlarını ne hale soktukları anlatılmaktadır. 


Lars ile Lisa sevgiyi uzun yıllar önce kaybetmiş ve artık nefret ile evliliklerini sürdüren bir çifttir. Herkes boşanmalarını söylese de onlar boşandıkları zaman bile bir şekilde birbirlerinin sinirlerini bozmaya devam edeceklerini düşündükleri için boşanma bir çözüm değildir. Bu yüzden de Lars ile Lisa inanılmaz bir şekilde birbirlerini öldürmek için korkunç bir plan yaparlar ama hiç biri bir diğerinin de kendisini öldürmek istediğini bilmemektedir. Bunun üzerine cinayet yeri olarak büyük bir ormanın ıssız bir köşesindeki bir kulübeyi seçen çift yolda kavga ederek kulübeye varmayı başarırlar. 


Kulübeye gelen çift hiç vakit kaybetmeden birbirlerini katletmek için harekete geçerler. İlk hamle ise tabi ki Lars’dan gelir ancak Lisa buna hazırlıklıdır ve Lars’ı şok tabancası ile gafil avlar. Bayılan Lars’ı sandalyeye bağlayan Lisa gülerek kocasına onu öldürmeye mi çalıştığını sorduğunda Lars direk olarak evet der ve bu evet kelimesi ise açık bir meydan savaşını başlatmış olur. Lars sandalyeden kurtulduğunda yeniden hamle yapar ama bu sefer Lisa ağır bir şekilde savaşa hazırlanmıştır ve ikili saatler boyunca birbirlerini katletmek, parçalamak, vurmak, doğramak ve benzeri bir çok taktiği üzerlerinde denemek için birbirleri ile savaşa girişirler. Savaşlarının en yoğun olduğu an da ise beklenmedik misafirler her şeyi değiştirir. Bu beklenmedik misafirler ise ormandan geçerken kulübeyi fark etmiş olan kötü niyetli kişilerdir. Şimdiyse sıra bu adamların ne istediğini öğrenmek, para karşılığı birini öldürüp öldürmeyeceklerini anlamak v