93 Görüntülenme
Fatale
5.4 IMDB Puanı

Fatale

(Fatale)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hidden Empire Film Group
  • Film Süresi 102 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Loughery

Ealy, eski bir NCAA basketbol yıldızı olan ve profesyonel bir spor menajeri olan Derrick Tyler'ı canlandırıyor. İş ortağı Rafe (Mike Colter) ile kurduğu şirket başarılıdır, ancak oraya varmak için geçen uzun saatler, Traci (Damaris Lewis) ile olan evliliğini zorlamıştır. Belki de bu yüzden Las Vegas'ta bir bekarlığa veda partisine, ilişkisinin verdiği baskıyı unutmak ve felekten bir gün çalmak için gitmiştir. 


Baştan çıkarıcı dans hareketleri olan uzun boylu, zayıf bir kadın olan Valerie, Vegas'ta vergi işinden bıkmış ve biraz stres atmak amacıyla mekana gelmiştir. Derrick ile karşılaşırlar ve ikiside geceyi birlikte biraz stres atarak geçirirmek isterler, ancak sabah olduğunda Derrick'in telefonu hiçbir yerde bulunamaz. Valerie farkında olmadan, “kaybolmasın” diye gece boyunca odadaki kasaya kilitler, ama aslında kendini kandırır çünkü daha fazla zaman geçirmek acamıyla telefonu rehin tutmak istiyordur.


Los Angeles'taki evine döndüğünde, Derrick Tracie ile kıvılcımı yeniden alevlendirmeye, onun için yemek pişirmeye, tekrar "randevu geceleri" yaratmaya çalışır, ancak tüm bu çabalar, gece evlerine bir hırsız girdiğinde gürültülü bir şekilde durur. Sadece bir zorla girme değil, Derrick ve davetsiz misafir arasında ateşlenen ve oturma odasındaki her cam parçası paramparça olan bir yumruk yumruğa savaşı başlar. Zanlı kaçar ve polis olay yerine gelir, Ama polis ve adli tıp ile birlikte baş dedektif. Dedektif Quinlan yani Valerie Quinlan. Odaya girip kendini tanıtırken, Derrick'in yüzünün renginin çekildiğini ve her yerinin ter bastığını hisseder. Derrick'in yaşadığı Paniğini hissedebilirsiniz. Vegas'ta olanlar Vegas'ta kalmıyor olabilir. Derrick'in en büyük endişesi artık kimin içeri girdiği (ve hiçbir şey almadığı) değil daha büyük problem olan kaçamak gecedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın