1 Görüntülenme
Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ
7.0 IMDB Puanı

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ

(The Croods: A New Age)
Yönetmen
Senaryo Kevin Hageman, Dan Hageman, Paul Fisher

Bir animasyon filmi olan ‘The Croods: A New Age’ filmi baş rol karakteri Guy’ın ailesine hüzünlü veda edişiyle başlıyor. Ailesini kaybetmeden hemen önce anne ve babası Guy’a ‘Yarın’ adında bir yeri bulmasını söylüyor. Aylar boyunca Yarın’ı arayan Guy uzun yıllar geçmesine rağmen hiçbir yerde Yarın’ı bulamaz. Sonraları dünyada insan olarak sadece kendinin kaldığını düşünen Guy’ın karşısına Crood ailesi çıkar. Ailenin sevilen kızı Eep Guy’ın yaşlarında bir kızdır ve kısa süre içersinde iyi anlaşıp yakınlaşmaya başlarlar.


 Vahşi ormanda farklı hayvanlarla savaşan bu ailenin artık bir ferdi olan Guy’ı herkes sevmeye başlar. Ailenin babası Grug tüm ailesini bir arada tutmaya çok önem vermekte. Bu yüzden sürekli ‘Sürü bir arada kalmalıdır’ tavsiyesini vermektedir. Aradan yıllar geçer ve Guy şans eseri Yarın denen yeri bulur. Muhteşem bir vaha olan bu yerde eski aile dostlarını bile bulmayı başarır. Tabii küçüklük arkadaşı Dawn’da oradadır. Uzun yıllar sonra karşılaşan bu ikiliyi Eep içten içe kıskanmaya başlar. Aradan birkaç gün geçtikten sonra bu Vaha’nın arkasında yatan sırlar ortaya çıkacaktır.


Yarın’ın aslında bir yerden ziyade bir kişi olduğunu anlayacak olan Guy’ın seslendirmesini ünlü oyuncu Nicholas Cage yapıyor. Bunun yanında Eep’i i seslendiren isim yine dünyaca ünlü aktris Emma Stone. 15 ocak 2021’de vizyona girecek olan yapıtın yönetmen koltuğunda Joel Crawford oturuyor. İyi seyirler.