96 Görüntülenme
Bourne’un Mirası: The Bourne Legacy
6.6 IMDB Puanı

Bourne’un Mirası: The Bourne Legacy

(The Bourne Legacy)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tony Gilroy, Dan Gilroy, Robert Ludlum
Ödüller 1 ödül & 11 Adaylık.

Yönetmen ve yardımcı yazar Tony Gilroy ("Michael Clayton"), anlatıyı açarak "Bourne'un Mirası"nı bugüne özel olarak uyarladı. Gölgeli hükümet ve özel girişim türleri arasındaki arka oda operasyonlarının sinir bozucu sahneleri, önceden hayal edilenden çok daha büyük, daha alçak bir oyuncu karmaşasının entrikalarını ortaya koyuyor. Ülkeyi ve uzaktan kumandayla dünyayı yöneten gizemli adamlar var. Bu film endişelenmeyi öneriyor.


Bu arada, Cross şu anda hedefteki ajandır. Efendileri için sadece "5 Numara", Savunma Bakanlığı tarafından Outcome adlı bir operasyonda kullanılmak üzere kimyasal olarak geliştirilmiş altı deneysel savaşçıdan biri. Orijinal üçlemenin Treadstone'unun 2.0'ı. Ama şimdi efendileri, bu altı süperajan'ı yok ederek Outcome'un şimdiye kadar var olduğuna dair tüm kanıtları ortadan kaldırmak istiyorlar. Çaresizlik içinde, gelişmiş yeteneklerini yaratan ilaç bilimcisinden yardım ister (Rachel Weisz, iyi bir seçim ve onun görünüşüne göre iyi bir koşucu). Yakında ikisi birlikte yaşamları için savaşıyorlar.


Ajan Aaron Cross, hareketli ve tatmin edici casus gerilim filmi "Bourne'un Mirası"nın açılış anlarında buzlu sulara daldığında, sahne iki amaca hizmet eder: Matt Damon'ın daha önce gelen muhteşem ve sevilen üçlemesini anmak. Jason Bourne adındaki sırtında kurşunlarla Akdeniz'den çıkan adam, ilk kez "Geçmişi Olmayan Adam"da göründü; ve Jeremy Renner'ı seriyi ileriye götürmeye layık bir aksiyon-kahramanı varisi olarak seçti. 


Adında 'Bourne' geçen herhangi bir hikaye gibi, bu hikaye de Manila'da geçen, iyi hazırlanmış büyük bir hesaplaşma aksiyon setiyle dünyanın dört bir yanına dağılıyor. Paul Greengrass tarafından son iki bölümde daha gerçekçi ve yere daha yakın bir şey için kurulan kablolu ritimler. Değişiklik canlandırıcı. Jason Bourne'un mirası emin ellerde.