4 Görüntülenme
Bobbleheads Filmi
2.6 IMDB Puanı

Bobbleheads Filmi

(Bobbleheads: The Movie)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Karl Geurs, Tab Murphy

İkioi, Kelani, Deuce ve Purrbles insan sahiplerinin evini savunmak için tüm güçlerini birleştirmeleri gereken birer koleksiyon oyuncağıdırlar. Fakat bu savaş Earl ve Binky’e karşı verilmektedir ve ikili de kolay kolay pes edecek tipler değillerdir. 


İkioi, Kelani, Deuce ve Purrbles insan sahiplerinin bir tatile çıktığını ve tüm evin onlara kaldığını anladıklarında buna başta üzülseler de sonrasında bunun onlar için eğlenceli olabileceğini düşünürler. Fakat tam eğlence başlamadan önce eve izinsiz giren iki kişi olduğunu fark eden İkioi, Kelani, Deuce ve Purrbles önce bu kişileri incelemeye ve onları takip etmeye başlarlar. Ancak bu kişilerin pek de gitmeye niyetleri olmadığını anlayan İkioi, Kelani, Deuce ve Purrbles artık ev sahipleri evde olmadığı için kendi evlerini kendileri savunmaları gerektiğini anlarlar. Artık İkioi, Kelani, Deuce ve Purrbles’a karşı Earl ve Binky kıyasıya bir savaşa gireceklerdir. 


4k film formatıyla da izleme keyfini süreceğiniz Bobbleheads: The Movie isimli animasyon filminde Kirk Wise yönetmenlik görevini üstlenirken, Tab Murphy’nin bu eğlenceli hikayesini de senaryoya uyarlayan isim Karl Geurs’dir. Birbirinden eğlenceli sahnelerle sizleri bekleyen mu muhteşem animasyon filminde ünlü şarkıcı Cher’in yanı sıra Anthony DeStefanis ve Jennifer Coolidge isimleri de yapımdaki seslendirme kadrosunda yer alan ünlü simalardır.