14 Görüntülenme
Baloncuk: Resifin Mucizeleri
7.2 IMDB Puanı

Baloncuk: Resifin Mucizeleri

(Puff: Wonders of the Reef)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Peta Ayers, Nick Robinson
Oyuncular

Puff: Wonders of the Reef yapımı Türkçeye Baloncuk: Resifin Mucizeleri ismiyle geçmiştir. Yapım belgesel ve aile kategorilerine girmektedir. Avustralya Amerika ortak yapımı belgesel filminin dili İngilizcedir. Yapımın Türkçe dublaj versiyonu ise severleri için sitemizde mevcuttur. Yapımın 2 adaylığı bulanmaktadır. Ayrıca sinema severlerinin dikkate aldığı IMDB puanı ise 7.3’tür.


Baloncuk: Resifin Mucizeleri yapımının seslendirmesinde, ödüllü bir yapım olan Ruhlar Bölgesi ve Kötü Komşular filmlerinde oynayan, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Rose Byrne yer almaktadır. Belgeselin seslendirmesini baştan sona kendisi üstlenmiştir. Yapımın yönetmeni ise ödüllü ve 2020 yapımı Australia's Ocean Odyssey: A Journey Down the East Australian Current isimli televizyon serisinin yönetmeni olan Nick Robinson’dır. Nick Robinson genelde çektiği belgesel filmleriyle adını duyurmuştur. Yapımına imza attığı birçok belgesel vardır. Nick Robinson aynı zamanda yapımın iki senaristinden de biridir. Diğer senarist ise Cane Toads: The Conquest belgeselinde adı geçen Peta Ayers’dır.


4K ve HD kalitesiyle izleyebileceğiniz yapım sizi yavru bir balon balığının yaptığı yolculuğa çıkarıyor. Yavru balon balığı ucu görünmeyen denizde kendisine yuva aramaktadır. Eğer yuva bulamazsa bu durum onu zorlayacaktır ve ilerleyen zamanlarda onu bir av haline getirecektir. Yavru balığın tek çaresi uzun bir yolculuğa çıkıp keşif yapması ve kedisine bir yuva bulmaktır. Peki bu minik balık bir yandan karnını doyurmaya çalışıp bir yandan da yuva aramaya çalışırken hayatta kalabilmeyi başaracak mı? Tek başına atıldığı bu yolda onu nasıl bir macera bekliyor? Denizin altında nelere tanıklık edeceğiz?


Denizin altında ve geniş atmosferinde esrarengiz bir yolculuğa çıktığımız yapımda minik balon balığına ek olarak birbirinden farklı canlıyı da görme şansı elde ediyoruz. Ailenizle beraber rahatça izleyebileceğiniz bu yapım sizleri sitemizde beklemekte. Şimdiden keyifli seyirler.