88 Görüntülenme
6 Başlı Köpek Balığı
2.8 IMDB Puanı

6 Başlı Köpek Balığı

(6-Headed Shark Attack)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Asylum
  • Film Süresi 86 dakika
Yönetmen
Senaryo Koichi Petetsky, Mark Atkins

Uzak bir adada evlilik temel eğitim kampının katılımcıları, mutant altı başlı bir köpekbalığı saldırdığında hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalır.  Lezzetli insan etine aç ve 5 Başlı Köpekbalığı Saldırısı'nda (2017) zaten korkunç olan su altı katilinden bir kafası daha fazla olan canavarca, denizyıldızı şeklindeki altı başlı büyük beyaz köpekbalığı şimdi uzak Meksika açıklarında Isla Corazon'un sularında gezmeye başlamıştır. 


Uzak bir adada evlilik temel eğitim kampı olması gereken şey, 6 başlı bir köpekbalığı sahile saldırmaya başladığında hayatta kalmak için nihai teste dönüşür. Minimal silahlarla tuzağa düşürüldüklerinde köpekbalığıyla savaşmaya çalışırlar, ancak suda veya karada kimsenin güvende olmadığını çabucak keşfederler. Son köpek balıklarının üzerinden kafa sayısı arttığı gibi yetenekleri de artmıştır. Artık çok daha hızlı iyileşme yeteneğine sahiptir ve son filmdeki 5 başlı köpek balığından çok daha hızlı ve atiktir. 


Uzak bir adada bulunan askeri bir araştırma laboratuvarının sonucu olarak yaratılan bu köpek balığı oldukça tehlikelidir. Laboratuvar çoktan terk edilmiş durumdadır ama 6 başlı köpekbalığı hala dışarıda gezmektedir. Köpekbalığı, öldürülen bir başını ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir ve yeni kafası, öldürülen kişinin yerine yeniden büyüyecektir. 6 Başlı Köpekbalığı'nın güçlerinden bazıları: Keskin dişler, hızlı yüzme, 6 tane kafa, gelişmiş rejenerasyon ve amfibi harekettir. Maalesef ada şu anda Will (Brandon Auret) tarafından yönetilen çift terapisi için kullanılmaktadır. 6 başlı köpekbalığı ortaya çıktığında bile Will, herkesi bir araya getirmeye ve tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya kararlıdır. Bir köpekbalığı müşterisine kafa atarken bile Will işini yapmaya devam eder. Adadaki herkesi büyük bir korku kaplar ve bu yeni, korkunç 6 başlı köpek balığından kurtulmaları oldukça zor olacaktır. 


6 Headed Shark Attack filmi Mark Atkins (Köpekbalıkları İmparatorluğu; Köpekbalıkları Gezegeni; Kum Köpekbalıkları; ve diğerleri) tarafından yönetilen bir 2018 Amerikan aksiyon-korku uzun metrajlı filmidir. Asylum prodüksiyonunda Chris Fisher, Brandon Auret, Jonathan Pienaar ve Meghan Oberholzer rol alıyor. Aksiyon, macera ve komedi türleriyle karşımıza çıkan filmin vizyona giriş tarihi 18 Ağustos 2018.