584 Görüntülenme
5 Başlı Köpekbalığı
3.1 IMDB Puanı

5 Başlı Köpekbalığı

(5 Headed Shark Attack)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Asylum
  • Film Süresi 89 dakika
Kategori
Senaryo Jacob Cooney, Bill Hanstock, Stephen Meier, Daniel Lawlor, Sean P. Hale, Dan Lawlor

Dört başlı bir köpekbalığı, Porto Riko sahilini, modelleri, fotoğrafçıları, sörf yarışmasında sörfçüleri ve sahildeki yarışmadaki plaj tavşancıklarını çiğnerken özel büfesi haline getiriyor. Çok başlı vahşi Megalodon'un gizemli yeni bir türü, Porto Riko'nun ılık sularında dolaşıyor ve açgözlü okyanus akvaryum sahibi Thaddeus Marshall, satışlarını artırmak için onu yakalamak istiyor. Bunu yapmak için, deniz biyoloğu Angie Yost, genç araştırmacılardan oluşan küçük bir ekip ile birlikte, su altı katilini yaşam alanında yakalamaya karar verir. Ancak, çok geçmeden, tıpkı 3 Başlı Köpekbalığı Saldırısı'nda (2015) olduğu gibi, mutasyona uğramış beş başlı Carcharodon, çaresiz avını yutarak okyanusu kırmızıya boyar. Sıra sıra keskin dişler, akıllı olmayan köpekbalığı avcılarını bekliyor. Ölümün çenelerinde hayatta kalabilirler mi? 


Porto Riko, Isla Palomino açıklarında, iki fotoğrafçı ve dört model, bir köpekbalığının sırt yüzgeci yakındaki deniz yüzeyini yarıp geçtiğinde, bir yatta ve suda fotoğraf çekiminin ortasındadır. Kendilerine doğru geldiğini bilmedikleri bir köpek balığını fotoğraflamaya başlarlar ve 4 başlı devasa bir köpekbalığı, yattaki herkesi yutarak suya düşürür. 


Porto Rikolu Polis Kaptanı Sterling ve yardımcısı daha sonra yata rapor verir, tekneye gider ve kayıp yolcuların isimlerini bulurlar. Fotoğrafçının kamerasında, memurlar, yolcuları yemek üzereyken 4 başlı köpekbalığının bulanık görüntülerini bulur. Sterling ile Black, bir deniz biyoloğu olan Dr. Angie Yost'tan tavsiye alır. Thaddeus Marshall, Yost’a, yalan söylemesi ve fotoğrafların muhtemelen sadece bir yanıltma olduğunu ve yaratığın aslında var olmadığını söylemesi için baskı yapar. Yost, Marhsall ve stajyerleri Lindsay, Cait, Ram ve Sean'ın yanında giderek akvaryumun teknesine binmesini ister, çünkü Mareşal köpekbalığını keşfedilmeden önce ele geçirmeye ve yepyeni bir akvaryum sergisinde sergilemeye niyetlidir. Sean ne yapar eder köpekbalığını bulundukları yere çekmeyi başarır. Ancak onu yakalamak başka bir boyuttur düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.


Jacob Cooney’in senaryosuna imzasını attığı 5 Headed Shark Attack filmi 30 Haziran 2017’de vizyona girdi. Başarılı filmin yönetmen koltuğunda oturan isimler Nico De Leon ve Jose Montesinos.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum